![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Цієї суботи, 25 листопада, ми будемо згадувати та вшановувати пам’ять про тих, хто загинув від Голодомору
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/402653721_752638226891904_8633696272932340053_n.jpg?itok=Lvclm3GI)
Традиційно, кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору 1932-33 і масових штучних голодів 1920-21 та 1946-47 років.
Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада.
Як і минулого року, вшанування пам’яті жертв Голодомору та штучних масових голодів відбувається в умовах повномасштабного російського вторгнення та реальної загрози ракетних та артилерійських обстрілів цивільного населення та інфраструктури, а також окупації, зокрема, Луганщини.
Тому найкращий спосіб вшанувати пам’ять – це долучитись до акції «Запали свічку пам’яті».
25 листопада, о 16:00, візьміть участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та поставте на підвіконня запалену свічку в пам’ять про мільйони невинно убієних жертв більшовицького тоталітарного режиму, які загинули голодною смертю.