Прес-центр7 травня 2024, 16:05

Державний бренд «Зроблено в Україні» допомагає стимулювати попит на товари українських виробників

Щодня українці обирають, що купити. Коли ми купуємо українське, ми підтримуємо українську економіку та посилюємо український бізнес. Адже в середньому до 40% від вартості повертається до держави й дає більше можливостей для підтримки наших міст і тих, хто нас захищає.

Державний бренд «Зроблено в Україні» допомагає виділити товари, вироблені українським виробником, серед подібних товарів в обігу, популяризувати товари українського виробництва та стимулювати внутрішній попит на них.

Наразі розроблено гайдлайт бренду «Зроблено в Україні», в якому міститься детальна інформація з вимогами щодо застосування торгової марки «Зроблено в Україні», опис, колір, побудова, правила розміщення лого.

Детальніше з гайдлайтом можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/.../1XXY8uPEkGq6aHuyMUQ0.../view....

Суб'єктам господарювання, незалежно від форми власності, дозволяється використовувати торговельну марку «Зроблено в Україні» з дотриманням вимог зазначеного брендбуку для маркування продукції, а також для створення графічних, відео чи аудіо матеріалів.

Також вони можуть використовувати графічні та відео матеріали Міністерства економіки України, які розміщені на офіційному сайті програми https://madeinukraine.gov.ua/.