![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Прес-центр4 серпня 2021, 13:08
До 30 - річчя Незалежності: У Попасній з’явилась «Рушникова алея»
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/230532360_4260614490720177_5592157368391241020_n.jpg?itok=zs0Gi5JQ)
До 30 - річчя Незалежності: У Попасній з’явилась «Рушникова алея».
3 серпня активна молодь Попасної уквітчала алею міста рукотворним барвистим рушником. З одного боку, юні активісти у такий спосіб подбали про збереження національних традицій, з іншого – включились у святкування з нагоди 30 – ї річниці Незалежності нашої держави.
Захід є частиною районної програми проведення культурно-масових заходів Сєвєродонецького району на 2021-2023 роки, затвердженої сесією районної ради у липні поточного року.