![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Прес-центр17 серпня 2023, 11:08
До Попаснянського психоневрологічного інтернату надійшла допомога від МОМ
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/367992780_694276062728121_2623785952788620637_n.jpg?itok=oj3a4q9U)
Сьогодні, 16 серпня, Координаційним центром для ВПО з Луганщини у Чернівецькій області передано допомогу від Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine до Попаснянського обласного психоневрологічного інтернату.
На початку повномасштабного вторгнення інтернат був переміщений до смт. Красноїльськ Чернівецької області. Наразі у ньому проживає 88 осіб.
До складу допомоги увійшли набори для підтримки санітарії у приміщенні, персональні гігієнічні набори, дорослі підгузки, а також два бойлера об'ємом 100 л.