![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
До уваги представників бізнесу Луганщини
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/369847590_698625062293221_2915115735660078604_n.jpg?itok=_w3ZWLyf)
Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації проводить опитування.
Його головна мета - визначення проблемних питань суб’єктів господарювання малого та середнього підприємництва, які після 24.02.2022 перемістили свою діяльність до інших регіонів України.
На підставі аналізу відповідей будуть визначені основні проблеми, які виникають у суб'єктів господарювання при роботі з органами влади, банківськими установами, органами Державної податкової служби тощо.
Думка учасників опитування в узагальненому вигляді буде врахована при визначенні пріоритетних проблем бізнесу та пошуку шляхів їх вирішення.
Анкета за посиланням: http://surl.li/kiftr