![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Допомога нашим ВПО: Чернівці
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img-20230609-wa0009.jpg?itok=WgzHd0mF)
Допомога нашим ВПО: Чернівці
Протягом поточного робочого тижня у Центрі для ВПО у Чернівецькій області нашим землякам була надана допомога для облаштування побуту - матраци, ковдри, подушки, посуд та засоби гігієни. Загалом 60 наборів були передані луганчанам від Благодійного фонду "Право на захист".
Також на тижні тривала видача продуктових наборів - у хабі їх отримали 275 осіб.
Працівники Центру опрацювали
56 звернень вимушених переселенців з нашої області, які знайшли прихисток у Чернівецькій області, а також додатково зареєстрували на отримання допомоги 12 осіб.
7 червня у Координаційному центрі пройшов захід "Як отримати ваучер на навчання", організований фахівчинею служби зайнятості.
Учасники заходу обговорили процедуру та умови видачі ваучерів, ознайомились із переліком професій та спеціальностей, наявними у державній програмі.
Представниця служби зайнятості надала консультації й з інших питань, які цікавили відвідувачів хабу: порядок припинення трудового договору в односторонньому порядку, отримання статусу безробітного та виплати допомоги по безробіттю, професійного навчання в ЦПТО ДСЗ та інших послуг служби зайнятості.
Нагадуємо, що вся актуальна інформація про роботу хабу Сєвєродонецької РДА та Шульгінської СВА у Чернівецькій області є у Телеграм - каналі
https://t.me/lug4ernivci