![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Голова Сєвєродонецької райдержадміністрації Роман Власенко взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/180308758_2976497179306770_2958416494622677604_n.jpg?itok=lUTGoWkJ)
30 квітня 2021 року голова Сєвєродонецької районної державної адміністрації Роман Власенко взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулось під головуванням першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Олексія Смирнова.
На порядку денному засідання було розглянуто такі питання:
«Про приведення полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів у відповідність до вимог нормативно-правових актів»;
«Про стан утримання захисних споруд цивільного захисту та проведення їх технічної інвентаризації»;
«Про необхідність внесення змін до критеріїв визначення планової діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 № 1010, для забезпечення виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що виникли на території Луганської області»;
«Про стан виконання заходів з попередження виникнення пожеж у природних екосистемах Луганської області протягом пожежонебезпечного періоду 2021 року».
За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія прийняла відповідні рішення.