![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Гуманітарна допомога ВПО з Луганщини: Івано - Франківськ
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img_20230610_152256.jpg?itok=ltxaacWG)
Гуманітарна допомога ВПО з Луганщини: Івано-Франківськ
Підсумки тижневої роботи підведено ще в одному гуманітарному хабі "Луганщина моя", яким опікується Сєвєродонецька районна адміністрація.
Так, співробітники Координаційного центру надання допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Івано-Франківській області надали консультації, роз'яснення із загальних, юридичних та соціальних питань близько 70 луганчанам.
На отримання допомоги у Франківському хабі
зареєстровано ще 20 осіб.
З вівторка по суботу видано 385 продуктових наборів.
Щодо інших видів допомог, які надавались відвідувачам центру, то юридичні консультації від БФ "Право на захист" отримали три особи, з питань зайнятості - п'ять осіб, медичні консультації - більше сорока ВПО.
Нагадуємо, що вся інформація про роботу Франківського центру для ВПО з Луганщини, зокрема актуальні списки отримувачів продуктової допомоги, розклад роботи спеціалістів, тренінги, заходи для дітей, інші активності є у Телеграм - каналі https://t.me/LgvIF