![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Хірурга з Попасної нагороджено медаллю "За врятоване життя"
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/422068689_790985786390481_7446459989244461384_n.jpg?itok=Zlw84YGp)
Сьогодні з нагоди відзначення Дня Соборності України Президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди військовим і цивільним громадянам.
Серед нагороджених - завідувач хірургічного відділення, лікар - хірург вищої кваліфікаційної категорії Попаснянської міської багатопрофільної лікарні Дмитро Ганич.
Із початком повномасштабного вторгнення Дмитро продовжував виконувати професійний обов'язок у медзакладі, надаючи допомогу пораненим військовослужбовцям та цивільному населенню, за важкої безпекової ситуації проводив невідкладні операції.
Евакуювавшись, став працювати лікарем у Кропивницькому, де продовжує надавати медичну допомогу луганчанам.
Щиро вітаємо із заслуженою нагородою.
Дякуємо за врятовані життя!