![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Ми стартували! – у Попасній ветерани АТО почали будувати скейт – майданчик
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/209854720_5762145417189012_2245345937921625829_n.jpg?itok=2K8sqyq6)
Ми стартували! – у Попасній ветерани АТО почали будувати скейт – майданчик.
«Ветерани Будують» - табір для ветеранів та ветеранок АТО/ООС, який проходить 5-11 липня у прифронтовому місті Попасна Луганської області.
Сьогодні, 5 липня, розпочалась активна фаза проєкту, якій передувала масштабна інформаційно - організаційна робота. Проєкт «Ветерани Будують» об’єднав учасників бойових дій з усієї України, місцевих активістів та молодь, а також отримав підтримку місцевої і районної влади.
На старт будівництва скейт – майданчику та благоустрою парку завітав голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко. Він побажав учасникам ініціативи успіхів у досягненні всіх поставлених цілей та подякував за активність і згуртованість.