![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Молодь запрошують до участі у Всеукраїнському форумі "Державотворець"
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/10_3815_1.jpg?itok=Zz_y7Lcy)
Молодь запрошують до участі у Всеукраїнському форумі "Державотворець"
У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».
Мета програми – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянськоїактивності молоді.
Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили проактивну всеукраїнську спільноту.
22 липня 2023 року планується проведення чергового молодіжного форуму «Державотворець», в рамках якого доброчесні урядовці, відомі підприємці, журналісти та
волонтери разом із понад 300 студентами з усієї України обговорять можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішноївідбудови держави.
У серпні запланована реалізація другого етапу проєкту - для 35 відібраних студентів з
перспективою їхнього працевлаштування в органи державної влади, бізнес та громадські організації.
Реєстрація на форум за посиланням: http://surl.li/imqly
У разі виникнення додаткових питань звертатися за тел.:
097 654 75 89, Лілія Шкира, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримкиініціатив молоді Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та
спорту України,
або за тел.: 095 460 00 15, Максим Свисенко, координатор
програми «Державотворець».