![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
На комісії із соціальних питань розглянуто 87 справ
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/176913425_2970530113236810_725274033800942346_n.jpg?itok=QRbd45mo)
21 квітня в управлінні соціального захисту населення Сєвєродонецької райдержадміністрації пройшло засідання комісії із соціальних питань, а саме, по призначенню субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ.
Безпосередньо на засіданні розглянуто 87 справ, по 78-ми з них прийнято позитивне рішення. По 9-ти справах обґрунтовано відмовлено в призначенні субсидії.
Заявники зверталися до комісії з призначення житлової субсидії з наступних питань: коли заявники є внутрішньо переміщеними особами; коли відсутня сплата по ЄСВ протягом трьох місяців; на понаднормову площу житлового приміщення (будинку); якщо кількість фактично проживаючих зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб є меншою, ніж кількість зареєстрованих осіб; якщо дохід менше від мінімальної заробітної плати; на розділові особові рахунки.