![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Обговорено питання створення робочої групи з питань гуманітарного розмінування
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/1_1938.jpg?itok=Blt_ICbH)
02 березня 2021 року відбулася зустріч голови Попаснянської райдержадміністрації Романа Власенка зі Світланою Авраменко – керівником експертної групи з гуманітарного розмінування Директорату реінтеграції та гуманітарного розмінування і Мариною Хозіною – державним експертом групи.
У ході зустрічі обговорили питання створення робочої групи з питань гуманітарного розмінування, бо одним із основних завдань Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України є здійснення заходів з протимінної діяльності, в тому числі з інформування населення про ризики від мін та вибухонебезпечних предметів, надання допомоги постраждалим особам, а також забезпечення проведення обстеження територій на предмет наявності вибухонебезпечних предметів, маркування і складання карт територій, забруднених та (або) імовірно забруднених ВНП, кінцевою метою якого є зменшення ризиків до рівня безпечного життя та діяльності населення на постраждалих внаслідок збройного конфлікту територіях.
В рамках реалізації зазначених заходів представники Мінреінтеграції відвідали відділ культури молоді, спорту та освіти Попаснянської РДА і Попаснянську багатопрофільну гімназію №25. Також вони передали інформаційно-наочні, навчальні матеріали для учнів та педагогів закладів освіти міста Попасна, а саме, для учнів молодших класів – тематичні розмальовки «Мінна безпека»; для учнів 5-9 класів – навчальний посібник-книга у вигляді коміксу «Мінна безпека»; для педагогічних працівників – навчально-методичний посібник «Мінна безпека».