![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Освітянські управлінці району обговорили органіцію завершення 2023-2024 навчального року навчальний рік
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/434753906_835774738578252_437013488198124767_n_1.jpg?itok=h8noB-Qm)
2 квітня під керівництвом заступниці голови Сєвєродонецької РДА Катерини Колесникової пройшла онлайн нарада з керівниками органів управління освітою територіальних громад району.
В ході наради розглянуті питання організованого завершення поточного навчального року, перспективної мережі закладів освіти на 2024-2025 н.р., дотримання чинного законодавства України при веденні військового обліку працівників навчальних закладів, впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров'я " Ти як?" та інші.
Аналізуючи профорієнтаційну роботу в закладах освіти, учасники наради заслухали Юрія Лугового - заступника директора Луганського військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою. Вкотре він розповів про умови та строки проведення вступної кампанії ліцею, а також запропонував поширити цю інформацію серед учнів закладів освіти Луганщини.