![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Перебіг вакцинальної кампанії обговорили в кремінських міських амбулаторіях
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/194238364_3001240570165764_909961579936236639_n.jpg?itok=ffNlnJYn)
2 червня заступниця голови Сєвєродонецької РДА Катерина Колесникова спільно і Генеральним директором Центру первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради Володимиром Андрійчуком відвідали міські лікарські амбулаторії загальної практики - сімейної медицини.
За інформацією Володимира Андрійчука, міські заклади первинної ланки охорони здоров’я готові до проведення чергової хвилі вакцинації від COVID-19 мобільними бригадами. Щеплення визначених категорій громадян вакциною CoronaVac буде проводитись згідно графіку, затвердженого Департаментом охорони здоров’я обласної держадміністрації.
В ході робочої зустрічі Володимир Андрійчук розповів про плани по модернізації опалення двох недавно збудованих амбулаторій і благоустрою території амбулаторії №3 та про інші нагальні питання Центру.