![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Плавчиня Ганна Поліщук та її тренерка Надія Можаєва стали лауреатами стипендії Президента Україн
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/252824375_4446304805465215_6763391097635348816_n.jpg?itok=90e30gz-)
Плавчиня Ганна Поліщук та її тренерка Надія Можаєва стали лауреатами стипендії Президента України.
Ганна навчається у 9 – А класі Кремінської обласної спеціальної школи, Луганській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для інвалідів, майстер спорту з плавання, рекордсменка України.
Указом Глави держави № 566/2021 від 5 листопада 2021 року низка спортсменів та їх тренерів були визначені лауреатами стипендій Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерів. Серед них – плавчиня Ганна Поліщук та її наставниця Надія Можаєва.
Вітаємо Ганну та пані Надію із здобуттям заслуженої нагороди та щиро сподіваємось, що подібна мотивація сприятиме подальшим успіхам на спортивній ниві!