![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Попаснянській громаді передано квадрокоптер
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img_20210930_1002341.jpg?itok=wscQa6Z_)
Попаснянській громаді передано квадрокоптер.
На виконання «Стратегії зменшення ризику лих Попаснянської територіальної громади на 2021-2027 роки» і за активного сприяння Сєвєродонецької РДА, 30 вересня представником ВПІНО «Філія АКТЕД» до Попаснянської міської ВЦА передано квадрокоптер «Mavic 2».
Цей безпілотний апарат має ряд необхідних і корисних функцій, зокрема, GPS + ГЛОНАСС, здатність виконувати оптичні та теплові знімки. Завдяки такій особливості дана модель може використовуватися в різних сферах діяльності: комунальній, рятувальній та інших. Крім того, коптер дозволяє спростити виконання важливих завдань за рахунок підключення до нього інших пристроїв.
Днями у Сєвєродонецьку пройшли навчання по управлінню таким квадрокоптером. В практичних заняттях взяли участь перший заступник голови Сєвєродонецької РДА Євген Жданов, фахівці 30 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Луганській області, спеціалісти з питань цивільного захисту міських військово-цивільних адміністрацій та міських рад Сєвєродонецького району.