![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Працівники Сєвєродонецької райдержадміністрації долучились до написання XXІ радіодиктанту національної єдності
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/1111_14.jpg?itok=4y-EE8jU)
Працівники Сєвєродонецької райдержадміністрації долучились до написання XXІ радіодиктанту національної єдності.
9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся традиційний, вже XXІ радіодиктант національної єдності. Організатори (Українське радіо) вважають, що написання диктанту – це не тільки перевірка знання мови, а й громадська акція – флешмоб, що єднає українців по всьому світу.
Флешмоб в цьому році також вийшов за межі радіоформату й транслювався на телеканалах та діджитал - платформах Суспільного.
Традиційно, найактивнішими учасниками національної акції є учні, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант збільшує свою аудитиорію - у ньому беруть участь представники різних професій, громадські активісти, відомі і знакові особи.
До написання радіодиктанту долучились і працівники Сєвєродонецької районної державної адміністрації, які завжди солідарні з усіма, хто любить і популяризує українську мову.