![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Роман Власенко нагородив переможців фотоконкурсу «Моя сорочка-вишиванка»
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/dsc_0087.jpg?itok=Cjy5ax5o)
Роман Власенко нагородив переможців фотоконкурсу «Моя сорочка-вишиванка».
Вчора українці у всьому світі відзначали День вишиванки. Традиційно в цей день відбулось багато надзвичайно цікавих заходів – конкурсів, флешмобів, концертів, вулицями міст пройшли учасники ходи у традиційному українському одязі.
Відлуння свята відчувається, навіть, сьогодні. Так, голова Сєвєродонецької райдержадміністрації Роман Власенко взяв участь у церемонії нагородження переможців онлайн - фотоконкурсу "Моя сорочка-вишиванка". I місце у конкурсі посів Король Рєнат, II місце - Разгоняєва Вероніка, III місце - Мартакова Настя.
Роман Власенко вручив дітям подарункові сертифікати, смаколики та особисто привітав з перемогою.
Українська вишиванка є абсолютно унікальним, автентичним продуктом, який характеризує не лише темперамент нації, але й є її візитівкою. Маючи вікову історію, вона не втратила своєї популярності і до цього часу.