![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Роман Власенко привітав рятівників району із професійним святом, вручивши відзнаки "За службу державі"
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/379999698_713371954151865_7832060567448941550_n.jpg?itok=aHAPEWfk)
З нагоди Дня рятівника, який відзначається 17 вересня, голова Сєвєродонецької РДА - начальник РВА Роман Власенко особисто привітав співробітників 30 - ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Луганській області, які тимчасово знаходяться у Павлограді, що на Дніпропетровщині.
"Дякую вам за героїзм та безстрашність під час виконання службових обов'язків, злагодженість дій в екстремальних умовах та високий професіоналізм",- сказав Роман Власенко, вручаючи рятувальникам частини відзнаки "За службу державі".
Подолання наслідків варварських обстрілів громад Сєвєродонецького району у перші місяці повномасштабного вторгнення, релокація, виконання завдань за призначенням у місцях тимчасового перебування, очікування та підготовка до деокупації - це шлях бійців цивільного захисту Луганщини, який обов'язково приведе до Перемоги.