![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Роман Власенко спільно із начальником Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України обговорили спільні напрямки роботи
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/187517793_497129481407359_5127983712518193374_n.jpg?itok=1R5-ewxV)
20 травня пройшла перша робоча зустріч голови Сєвєродонецької районної державної адміністрації Романа Власенка з начальником Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області, полковником служби цивільного захисту Юрієм Воропаєвим.
Посадовці обговорили найбільш актуальні питання в сфері забезпечення належного рівня захисту населення району у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, накреслили плани роботи на найближчу перспективу.
Зокрема, за результатами зустрічі затверджено графік перевірок готовності населених пунктів, розташованих у лісових масивах на території Сєвєродонецького району, до проходження пожежонебезпечного періоду 2021 року.