![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Роман Власенко взяв участь у Всеукраїнському форумі "Незламність пришвидшує перемогу", який днями проходив у Тернополі
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/438725042_480408277644806_2614511994211469917_n.jpg?itok=g-U71tni)
25 та 26 квітня у місті Тернополі відбувся Всеукраїнський форум громадянського суспільства «Незламність пришвидшує перемогу». Його цільова аудиторія: громадські активісти, керівники та представники громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських чи ініціативних груп з різних територій України.
Основні теми форуму: відновлення та розвиток України: об’єднання зусиль влади, місцевого самоврядування та громадського сектору; благодійні організації та волонтерство: як змінився сектор після повномасштабного вторгнення; громадський сектор в умовах війни: тренди та виклики; синергія бізнесу та громадського сектору: інструменти співпраці та шляхи розвитку; вплив повномасштабного вторгнення на молодіжну політика: яка молодь зараз.
Обговоренням умов якісної комунікації влади, місцевого самоврядування та громадського сектору власне й розпочався форум. В якості спікера до панельної дискусії з цього питання долучився голова Сєверодонецької районної державної адміністрації – начальник військової адміністрації Роман Власенко.
«Між владою і громадськістю має відбуватись постійна комунікація. З боку влади для цього потрібні бажання до партнерства, політична воля, а від громадськості – професійність, інституційність, суб’єктність, певна кваліфікація для проведення експертизи управлінських рішень. На мою думку, саме при наявності таких чинників можна вибудовувати якісний діалог»,- своїм баченням проблематики дискусії поділився Роман Власенко.
Підводячи підсумки дискусії, учасники Всеукраїнського форуму зійшлись у тому, що синергія у системі «влада – громадський сектор» є ключовою складовою демократичного процесу відновлення та розвитку України.
Форум «Відновлення та розвиток України: об’єднання зусиль влади, місцевого самоврядування та громадського сектору» організовано командою ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки National Endowment for Democracy