![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Роман Власенко взяв участь в обговоренні економічного впливу минулорічних лісових пожеж на галузі лісового та сільського господарства
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/177801066_2971377849818703_642075299257080666_n.jpg?itok=VENfxgUo)
Сьогодні голова Сєвєродонецької райдержадміністрації Роман Власенко взяв участь в онлайн зустрічі, темою обговорення якої стало визначення економічного впливу лісових пожеж, які сталися на Луганщині у 2020 році, на галузі лісового та сільського господарства, а також на постраждалі від цих пожеж підприємства Луганської області.
Зустріч була організована Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації спільно із Українським науково-дослідницьким інститутом лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького Державного агентства лісових ресурсів України та Національною академією наук України, проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України», а учасниками стали представники структурних підрозділів облдержадміністрації, районних державних адміністрацій та громад області, які найбільше постраждали від пожеж.
У ході обговорення питань порядку денного її учасники зауважили, що пожежі нанесли величезні збитки економіці області, тому дуже важливим є процес визначення економічних втрат задля пошуку шляхів підтримки постраждалих територій та підприємців області, в тому числі за рахунок міжнародної допомоги.