![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Розпочав роботу проєкт гуманітарної допомоги «Експрес їжа»
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img-f6c05c989ffebf55eef12c32f384767d-v.jpg?itok=wEMsNBkd)
Розпочав роботу проєкт гуманітарної допомоги «Експрес їжа».
Благодійний фонд "Карітас Сєвєродонецьк" вже втретє приступив до реалізації гуманітарної місії «Експрес – їжа». З початку квітня працівники фонду доставлять гарячі обіди до жителів Діброви, Старої Краснянки, Житлівки та Кремінної. Така продуктова допомога надається паліативним хворим, громадянам з інвалідністю (I група) та багатодітним сім'ям.
Крім того, в рамках підписаної угоди про співробітництво між Центром надання соціальних послуг Кремінської міської ради та БФ «Карітас Сєвєродонецьк» добігає кінця робота ще по одному проєкту – створенню соціальної їдальні на базі місцевого закладу громадського харчування.
Днями фонд уклав угоду про співробітництво також з Сєвєродонецьким міським центром соціальних служб. Мета співробітництва: спільні дії щодо організації соціальної роботи з вразливими верствами населення.
.