![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Розпорядженням голови Сєвєродонецької районної державної адміністрації Романа Власенка утворено районну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/uvaha-e1592313657241_0.jpg?itok=AMtA68fr)
Розпорядженням голови Сєвєродонецької районної державної адміністрації Романа Власенка від 15.06.2021 № 257 утворено районну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, затверджено її посадовий склад та Положення. Головою ради призначено заступницю голови РДА Катерину Колесникову.
29 червня в 13.00 в режимі онлайн відбудеться перше засідання консультативно – дорадчого органу з наступним порядком денним:
1. Затвердження регламенту ради та плану роботи на 2021 рік.
Доповідач: Катерина Колесникова - заступник голови Сєвєродонецької районної державної адміністрації Луганської області, голова ради
2. Опрацювання, розгляд та схвалення організаційних питань, спрямованих на забезпечення ефективної діяльності районної ради.
Доповідач: Володимир Андрійчук - генеральний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради», заступник голови ради;
Співдоповідач: Віра Гурова - головний лікар КНП «Попаснянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської районної ради Луганської області, член районної ради