Прес-центр7 лютого 2025, 11:02

Розвивальний простір Франківського гуманітарного осередку для ВПО вкотре став місцем проведення цікавого і змістовного дозвілля для дітей

Цікаві та корисні активності пройшли нещодавно для юних луганчан у Центрі надання допомоги вимушеним переселенцям із Луганщини у м. Івано-Франківськ, роботу якого координують Сіверськодонецька РДА і Новопсковська СВА.

Спочатку малеча поринула у світ розваг - веселі ігри, море сміху та смаколики. Діти самостійно побудували велетенську м'яку вежу (яку потім зруйнували), розібрали поняття корисної та шкідливої їжі і попрацювали із повітряним пластиліном.

Для дітей старше 10 років розпочався курс психосоціальних занять «Як витримати дорослих», де у цікавій та веселій формі їх навчали ставати партнерами дорослим і краще розуміти себе.

Мета проведення таких заходів – підтримка дітей через якісну комунікацію і різні види активностей. Приємно бачити, як діти знаходять нових друзів, можуть відверто поговорити про свої переживання і проблеми.

Зауважимо, що участь у заходах – безкоштовна, потребує тільки попередньої реєстрації.