![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Серед навичок, які слід отримати кожній без винятку людині, є набуття цифрових компетентностей
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/201482790_4083009851753156_7651575700077546571_n.jpg?itok=POkwSDJ2)
«Навчання протягом життя» - тренд сучасного світу. Серед навичок, які слід отримати кожній без винятку людині, є набуття цифрових компетентностей.
Активно просувають цифрову грамотність серед своїх користувачів бібліотеки Луганщини. Зокрема, Кремінська центральна публічна бібліотека з 2020 року стала офіційним хабом Національного проєкту «Дія. Цифрова освіта».
Хаби цифрової освіти — це місця, куди може завітати кожен громадянин, безкоштовно отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності. Це - бібліотеки, школи, університети, компанії і приватний сектор, IT-організації, ЦНАПи, громадські організації. Зараз в нашій мережі 6000+ хабів. Повний перелік комп'ютеризованих бібліотек можна знайти тут: https://ula.org.ua/profesiyni-resursi
У партнерстві з платформою працівники бібліотек надають можливість жителям громад безкоштовно пройти навчання з цифрової грамотності. Також у бібліотеках можна проконсультуватися щодо окремих можливостей та послуг Дії.
В бібліотеці покажуть як сплатити комунальні та адміністративні послуги онлайн, записатись до електронної черги, навчитись розмовляти по скайп зв’язку тощо.
Якщо з будь - яких причин ви відчуваєтє "невпевненість" при отриманні послуг онлайн, завітайте до бібліотеки - вам обов'язково допоможуть!