![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Скейт — майданчик у Попасній урочисто відкрито!
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/213960251_3029791893977298_8114408009605607217_n_1.jpg?itok=WbGgUz7R)
Скейт — майданчик у Попасній урочисто відкрито!
4 - 10 липня тривала активна фаза унікального проєкту “Ветерани будують”, який об'єднав учасників бойових дій та громадських активістів з усієї України, а також молодь. Активну підтримку проєкту надавали районна та місцева влада.
Отже, протягом тижня зусиллями ветеранів та місцевих волонтерів у парку Залізничників у Попасній збудовано скейт — майданчик. Таким собі “місцем сили” та осередком для проведення дозвілля серед місцевої молоді важають його організатори ветеранського “двіжу”.
10 липня на урочисте відкриття локації зібрались всі охочі — стати учасниками непересічної події, сказати слова вдячності і отримати задоволення від свята.
Серед тих, хто завітав на урочисте відкриття скейт — майданчику, були Роман Власенко — голова Сєвєродонецької РДА та Микола Ханатов — керівник Попаснянської ВЦА.
Роман Власенко подякув всім причетним за чудову ініцативу та грунтовну роботу по її втіленню.