![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Сьогодні 10-та річниця звільнення м. Сєвєродонецьк та м. Попасна від російських окупантів
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/362692722_6576924665728264_4680373946062077072_n.jpg?itok=4gfRRkcz)
22 липня 2014 року українські військові звільнили два міста Луганщини - Сєвєродонецьк та Попасну. Так підрозділи Національної гвардії, ЗСУ та добровольчих батальйонів своєю звитяжною боротьбою вписали в новітню історію України героїчну сторінку.
Всі роки до повномасштабного вторгнення цей день для кожного патріота – попаснянина, сєвєродончанина - був днем вшанування Героїв та святом, народженим великою радістю і великою надією, що відтак все буде добре.
На жаль, війна знову прийшла у ці міста і тепер у ще жахливішому прояві.
Сьогодні і Сєвєродонецьк, і Попасна, як власне і майже вся Луганщина, потерпають від свавілля російсько – окупаційного режиму, а в серцях її жителів оселився невимовний біль і туга за рідним краєм.
Уродженці луганської землі спільно із побратимами з усієї України знову докладають героїчних зусиль для вигнання окупантів за межі східного кордону нашої країни.
Віримо, надіємось і докладаємо зусиль задля спільної Перемоги – і цей момент обов’язково настане!
Тримаємось і перемагаємо!
Попасна – це Україна!
Сєвєродонецьк – це Україна!
Луганщина буде вільною!