![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/133622-uk.png?itok=hz9c69oM)
Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом та загинув або постраждав від бойових дій.
Друга світова війна тривала шість років. Перемога над нацизмом була здобута внаслідок консолідації сил союзників та повного перелаштування життя співдружніх країн в інтересах боротьби з нацизмом.
Саме такої консолідації світової спільноти наразі потребує Україна.
Українська земля не встигла загоїтися від ран Другої світової. Нині у Серебрянському лісі біля Кремінної бойові дії місцями ведуться в окопах 80-річної давнини.
У День памʼяті та перемоги над нацизмом кремлівська диктатура влаштувала масований ракетний удар по Львівській, Вінницькій, Київській, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Івано-Франківській областях.
Вічна памʼять усім загиблим у Другій світовій війні! Слава кожному і кожній, хто приборкав нацизм, хто зараз рятує світ від російського фашизму.
Пам’ятаємо!