![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Стан військового обліку обговорили на районній нараді
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/426627827_801380948684298_1470860553924406157_n.jpg?itok=bN639_JQ)
7 лютого перший заступник голови Сєвєродонецької РДА Євген Жданов провів нараду з представниками міських військових адміністрацій району та Сєвєродонецьким районним Центром комплектування та соціальної підтримки.
Основне питання - стан військового обліку та оповіщення військовозобов’язаних. Зокрема, обговорювались функціонування системи військового обліку на підпорядкованих підприємствах та установах, проведення оповіщення військовозобов’язаних та резервістів, проведення підприємствами звірок з РТЦК та СП, робота військово-лікарської комісії тощо.
Для підвищення ефективності співпраці з Сєвєродонецьким РТЦК та СП прийнято рішення налагодити взаємодію не тільки серед керівництва, але й між відповідальними за певні напрямки спеціалістами.
«В умовах окупації ворогом наших територій у нас залишається обов’язок щодо забезпечення функціонування військового обліку та мобілізації, насамперед, по підпорядкованим підприємствам і установам. Тому в деяких випадках будемо діяти нестандартно, але виключно в межах чинного законодавства», - резюмував Євген Жданов.