![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
У Центрі допомоги ВПО в Івано-Франківську від минулого тижня триває видача наборів від БФ Восток SOS
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img_20230715_184851_574.jpg?itok=z3Lxhl7R)
У Центрі допомоги ВПО в Івано-Франківську від минулого тижня триває видача наборів від БФ Восток SOS та продуктів від обласної адміністрації
Наразі у Франківському хабі продовжується видача наборів, до складу яких входять продукти та засоби гігієни. Допомога від донора - Восток SOS - надається родинам, в яких є люди з інвалідністю І та ІI груп, а також пенсіонери 70+.
На поточному тижні отримувачами цієї допомоги стали 35 ВПО.
Працівники Координаційного центру надання допомоги внутрішньо переміщеним особам в Івано-Франківській області опрацювали на тижні 68 звернень, надавши необхідні роз'яснення нашим землякам, а також видали 372 продуктових набори.
Центром зайнятості надано консультації трьом особам.
Більше 20 людей отримали консультації лікарів у Координаційному центрі, а протягом тижня сімейні лікарі надавали консультації в телефонному режимі.
Інформація про роботу Франківського центру допомоги ВПО (видача гумдопомоги, графік роботи спеціалістів, анонси щодо можливостей долучитись до культурно - дозвіллєвих, оздоровчих заходів тощо) щоденно актуалізується у Телеграм - каналі Центру:
https://t.me/LgvIF