![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
У Попасній пройде благодійна акція
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img_20210915_112449.jpg?itok=CLlpyf0M)
У Попасній пройде благодійна акція
За ініціативи голови Сєвєродонецької райдержадміністрації Романа Власенка у співпраці з директором Міжнародного благодійного фонду "Сприяння розвитку медицини" Олегом Овечком 18 вересня у Попасній пройде благодійна акція, приурочена до Міжнародного дня людей похилого віку.
Так, цього дня з 8 – ї години ранку у місцевій поліклініці буде проведено медичне обстеження та надано консультації громадянам поважного віку, можна буде перевірити зір і безкоштовно отримати окуляри, пройти консультування у вузькопрофільних спеціалістів, зробити аналіз крові.
Наразі Роман Власенко від імені Фонду передав завідувачу КДП №1 КНП "Попаснянська міська багатопрофільна лікарня" Валерію Бистріку глюкометр з тест - смужками для проведення безкоштовного медичного обстеження, а також окуляри для подальшої передачі потребуючим.