![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
В рамках робочого візиту на Прикарпаття заступниця голови обласної адміністрації Катерина Безгинська відвідала Франківський гуманітарний хаб
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/425698200_800076962148030_2339163912910943411_n.jpg?itok=r85RRGCK)
В рамках робочого візиту на Прикарпаття заступниця голови обласної адміністрації Катерина Безгинська відвідала Франківський гуманітарний хаб та шелтер для ВПО в Яблунівській громаді
Сьогодні, 5 лютого, Катерина Безгинська ознайомилася із роботою Івано - Франківського обласного центру допомоги ВПО "Луганщина моя", роботу якого координує Сєвєродонецька районна та Новопсковська селищна адміністрації.
На зустрічі із головою Сєвєродонецької РДА - РВА Романом Власенком, співробітниками хабу було проаналізовано спектр соціальних, адміністративних, культурних послуг, які наші ВПО наразі мають змогу отримати у Центрі.
Обговорюючи освітньо - культурні ініціативи Франківського Центру, заступниця голови обласної адміністрації дала доручення врахувати при плануванні подальшої роботи потреби різних вікових категорій, зокрема, наших земляків 60+.
Цього дня про підтримку вимушених переселенців прозвітували й посадовці Щастинської РДА - РВА та Нижньотеплинської сільської військової адміністрації. До речі, Нижньотеплинська СВА приєдналась до партнерів Франківського хабу - сьогодні про це було підписано Меморандум із Сєвєродонецькою РДА.
Пізніше Катерина Безгинська відвідала місце тимчасового проживання ВПО з Луганщини в селі Середній Березів Косівського району. Нагадаємо, що цей прихисток для переселенців було створено зусиллями Сєвєродонецької РДА та Новопсковської СВА спільно із донорами.