![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Прес-центр21 травня 2021, 13:05
В райдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії з питань виплат ВПО
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/1621581757387.jpg?itok=9yljCfBo)
В райдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії з питань виплат ВПО.
20 травня під керівництвом виконуючої обов’язки начальника управління соціального захисту населення Сєвєродонецької РДА Ольги Бобік пройшло засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
В ході засідання було розглянуто 49 справ громадян, які звернулись до Управління з відповідними заявами. 34 справи стосуються жителів Кремінної, 15 - з колишнього Попаснянського району.
За підсумками засідання комісія прийняла рішення призначити (відновити) соціальні виплати по всім розглянутим справам.