![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
В райдержадмінстрації пройшла зустріч із представниками Данської Ради у справах Біженців – Данської Групи з розмінування
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/225933274_3042647099358444_3389516814365683765_n.jpg?itok=XXuTA8yz)
27 липня року уповноваженими особами Сєвєродонецької районної державної адміністрації та Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації проведено робочу зустріч із представниками Данської Ради у справах Біженців – Данської Групи з розмінування (DRC-DDG). Головним питанням зустрічі було розмінування земель сільськогосподарського призначення в межах Сєвєродонецького району та, зокрема, Попаснянської територіальної громади. В ході бесіди були визначені окремі ділянки, на яких є необхідність проведення робіт з розмінування.
Данська Рада у справах Біженців – Данська Група з розмінування є нашим давнім партнером по співпраці і вході зустрічі сторони домовилися і в подальшому про ефективну співпрацю задля розв’язання проблемних питань на території Сєвєродонецького району.