![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
В Україні 30 вересня відзначають День усиновлення
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/243415014_568167594422414_3984169892512217016_n.jpg?itok=TuJ6tJAk)
В Україні 30 вересня відзначають День усиновлення.
День усиновлення – свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї.
У минулому році у Луганській області було усиновлено 26 дітей, протягом 2021 року – 15 сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Під опікою, піклуванням перебуває 1013 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує 27 дитячих будинків сімейного типу та 75 прийомних сімей, в яких виховуються 340 дітей. Протягом поточного року створено три дитячих будинки сімейного типу та чотири прийомних сім’ї, до яких влаштовано 49 дітей.
До однієї із прийомних родин, що наразі проживає у Кремінській громаді, зі святковими привітаннями завітала заступниця голови Сєвєродонецької РДА Катерина Колесникова. Тут у подружжя Вадима і Олесі зростає і виховується десятирічна Надія і трирічний Радосвєт. Катерина Колесникова побажала прийомній родині добробуту, здоров’я, миру, злагоди та вручила подарунки.