![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Відбулася робоча зустріч голови Попаснянської райдержадміністрації з представники міжнародної неурядової організації ACTED
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/yachs.jpg?itok=CDx6rzVn)
04 лютого відбулася робоча зустріч голови Попаснянської райдержадміністрації Романа Власенка з представники міжнародної неурядової організації ACTED. Метою зустрічі стало розроблення Профілю Попаснянської громади. Представники міжнародної організації представили інформаційний бюлетень, який є частиною «Дослідження спроможності та вразливості громад», що проводиться IIMPACT Initiatives в рамках п’ятирічного проекту ЄС «Підтримка на Сході України – відновлення, побудова миру та врядування». Учасники зустрічі обговорили концепцію бюлетеню, висловили зауваження та пропозиції, вирішили внести до нього деякі доповнення та запланували нову зустріч у другій декаді лютого поточного року.