Прес-центр2 листопада 2023, 10:11

Відбулось чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сєвєродонецькій РДА

1 листопада 2023 року під керівництвом заступника голови Сєвєродонецької районної державної адмінстрації Катерини Колесникової пройшло чергове засідання (онлайн) Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сєвєродонецькій райдержадміністрації.
В ході засідання керівники та представники військових адміністрацій територіальних громад району проінформували про діючі програми соціального забезпечення та підтримки військовослужбовців та членів їх сімей, а також соціальний захист сімей, де є загиблі та/або полонені військовослужбовці.
Були прийняті рішення, спрямовані на здійснення аналізу потреб ветеранів та членів сімей ветеранів, що проживають /зареєстровані у відповідній громаді, у реалізації їх прав, отримання ними послуг, пільг та соціальних гарантій, визначених законом.
Також обговорено питання щодо протезування військовослужбовців та алгоритму дій у разі виникнення такої необхідності. Інформацію з цього питання надала медичний директор КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» Марина Буденна. У подальшому ця інформація буде поширена на сайтах та у хабах військових адміністрацій.
Генеральний директор КНП «Центр психічного здоров’я» Микола Овчаренко розповів про необхідність психологічної підтримки сімей військовослужбовців та забезпечення їх психологічної реабілітації.
За підсумками засідання членам Координаційного центру рекомендовано постійно вдосконалювати організацію роботи щодо надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту ветеранів та членів сімей ветеранів, у тому числі у хабах та через центри надання адміністративних послуг.