![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Відкритий діалог з активною молоддю - саме у такому форматі пройшов 24 червня День майбутнього фахівця у Сєвєродонецькій районній держадміністрації
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/dsc_0314_0.jpg?itok=SSDtInQr)
Відкритий діалог з активною молоддю - саме у такому форматі пройшов 24 червня День майбутнього фахівця у Сєвєродонецькій районній держадміністрації.
У переддень відзначення Дня молоді та Дня молодіжних і дитячих громадських організацій перший заступник голови РДА Євген Жданов та керівник апарату Вікторія Попова зустрілися з активною молоддю Вищого професійного училища №94.
Комунікація є частиною проєкту «Молоді громадяни - Залучення громад на Сході України». Він реалізується Terre des hommes – Україна для молоді в системі професійної загальної та середньої освіти в Луганській та Донецькій областях, організацій громадянського суспільства в рамках ініціативи USAID Демократичне врядування у Східній Україні.
Молодь ознайомили з функціоналом райдержадміністрації, її окремих структурних підрозділів.
Так, у відділі освіти, охорони здоров’я, культури та спорту студенти дізналися про роботу в аспекті реалізації державної молодіжної політики, залучення молодих громадян до соціальних проєктів, конструктивно обговорили заходи районних програм розвитку фізичної культури та спорту і національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, організаційної роботи та документообігу Оксана Лізанець ознайомила майбутніх посадовців з алгоритмом роботи державних службовців з документацією.
У відділі інфраструктури, містобудування та архітектури. ЖКГ, екології, економіки та агропромислового розвитку молодь дізналася про вирішення соціально-економічних питань, з якими звертаються до РДА жителі району. Головний спеціаліст юридичного відділу ознайомив учасників освітнього проєкту з питаннями взаємодії з органами місцевого самоврядування, доступу до публічної інформації та правовою роботою відділу.
Подібні ініціативи дають молоді знання і практичні навички у відповідній сфері, тим самим спонукаючи їх до активності у своїх громадах.