![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Вітаємо музейних працівників зі святом, адже 18 травня - Міжнародний день музеїв
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/118441080_2550655141912990_7496786402326540830_n.jpg?itok=3LJFR-26)
Вітаємо музейних працівників зі святом, адже 18 травня - Міжнародний день музеїв.
Опікуючись пам’ятками матеріальної і духовної культури, музейники проводять ще й значну освітньо - виховну роботу.
Нагадаємо широкому загалу слова Жака Перо, президента ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв): «Музеї повинні зайняти місце в серці суспільства і бути відкритими громадськості. Розвиток наших установ залежить у великій мірі від допомоги громадськості, і ми повинні запропонувати їй можливість підтримати наші цілі і взяти участь в нашій роботі. Таким чином, необхідно, щоб музеї та суспільство працювали разом, в дусі творчості та інновацій».
Завдяки праці співробітників музейних установ Сєвєродонецького району зберігаються знання про історію, традиції, звичаєву та сучасну культуру нашого краю, формуються новітні експозиції, що відображають події сучасності. З кожним роком збільшується присутність музеїв в інформаційному, громадському просторі.
Отже, зі святом ВАС, невтомні хранителі і дослідники історичної пам’яті. Бажаємо ВАМ благополуччя, професійного успіху, народження нових ідей, міцного здоров’я, тепла та родинного затишку!