![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Всіх бажаючих запрошують відвідати Великодній ярморок!
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/176156915_2969804909975997_5111594160462910752_n.jpg?itok=gicldbD4)
Напередодні Великодніх свят, з 19 по 23 квітня, на базі комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека» проходить Великодній ярмарок. На ньому представлені роботи дітей групи соціальної реабілітації та молодих людей з інвалідністю, які займаються у творчих майстернях.
Асортимент роспродажу становлять екосумки, захисні маски, кухонні прихватки, серветки, мішечки-обереги, які виготовлялись у швейній майстерні. Молодь, яка займається свічкарством, виготовила парафінові та воскові свічки. Майстерня декоративно-ужиткового мистецтва підготувала кухонне приладдя: дощечки, лопатки, пасхальні віночки. Також на ярмарку представлено багато робіт, які діти та молодь готували самотужки.
Всіх бажаючих організатори запрошують відвідати Великодній ярморок та придбати хенд - мейд на власний смак!