![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
З вівторка по суботу у Франківському хабі можна отримати консультації від медиків нашої області
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/373294206_704253035063757_1655421316006129263_n.jpg?itok=pyMaGEsw)
Свої послуги жителям Луганщини надають фахівці чотирьох багатопрофільних лікарень (Кремінна, Новоайдар, Сватово, Лисичанськ) та Першого добровольчого хірургічного шпиталю.
Розклад прийом та контакти фахівців розміщено у Телеграм - каналі https://t.me/LgvIF .
На цому тижні безпосередньо у Координаційному центрі медичну допомогу отримали 26 громадян, за потребою видавались ліки та окуляри. Консультування здійснювалося і в телефонному режимі.
Загалом протягом тижня Координаційним центром надання допомоги внутрішньо переміщеним особам в Івано-Франківській області були надані консультації, роз'яснення із загальних, юридичних та соціальних питань близько 130 переселенцям.
Шкільні набори від Міжнародної гуманітарної організації Corus International отримали 12 дітей.