![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Заступниця голови Сєвєродонецької райдержадміністрації відвідала Кремінську багатопрофільну лікарню
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/unnamed_1_47.jpg?itok=Ihp_DW4A)
Заступниця голови Сєвєродонецької райдержадміністрації відвідала Кремінську багатопрофільну лікарню.
На базі КПН «Кремінська багатопрофільна лікарня» свого часу одним із перших в області було створено відділення паліативної допомоги. Нині в ньому перебуває 31 пацієнт.
Тривала цілодобова опіка дуже хворої людини за місцем проживання є часто непосильним тягарем для рідних, адже, окрім фізичного навантаження, виникає проблема відсутності знань та базових навичок догляду лежачих хворих. У паліативному відділенні КПН працівники надають саме таку професійну медичну допомогу.
1 жовтня, в Міжнародний день людей похилого віку, відділення паліативної допомоги у Кремінській лікарні відвідала заступниця голови Сєвєродонецької РДА Катерина Колесникова. Вона поспілкувалась із керівником медичного закладу Ларисою Кульбач, передала солодощі для пацієнтів. Принагідно, вона вручила Ларисі Кульбач Грамоту Сєвєродонецької райдержадміністрації – за створення на базі КНП «Кремінська БПЛ» ефективної системи медичного догляду за паліативними хворими